Mój doktorat w UK i życie po jego ukończeniu
Blog > Komentarze do wpisu

Dumni rodzice

W piatek bylismy zaproszeni do szkoly na uroczysty apel. Daphne dostala wyrozniona przed dyrektorke szkoly, jako jedna z 12 dzieci z calej szkoly. Dostala dyplom i maly prezent za to, ze zawsze jest bardzo grzeczna i rowazna. Pani powiedziala, ze jest przez wszysktkich bardzo lubiana, jest super grzeczna, uwielbia nowe wyzwania i dlatego zasluguje na wyroznienie. Daphne stala na srodku sali i byla z siebie tak dumna ze nie przestawala sie usmiechac. Dyrektorka powiedziala, ze Daphne ma zawsze usmiech na twarzy kiedy ona ja widzi w szkole i ze dobrze jest widziec taka szczesliwa buzie w szkole. Siedzielismy z mezem na sali i pekalismy z dumy jak dyrektorka i wychowawczyni chwalily nasza kochana dziewczynke.

sobota, 12 marca 2016, iis11

Polecane wpisy

  • O pracy

    Nie raz przymierzalam sie zeby zrobic wpis o nowej pracy, ale ciagle to odkladalam, bo mam nowy laptop, na ktorym nie ma polskich liter. Nadal nie zainstalowala

  • Wracam do pisania

    Zastanawiam się czy tu jeszcze ktoś zagląda. Przez dłuższy czas nie miałam ani czasu ani ochoty żeby pisać bloga. O jego istnieniu przypomniała mi moja droga ko

  • Stara mama

    Pojechałam wczoraj odebrać Daphne ze szkoły. Wsiadłyśmy do samochodu i zauważyłam że koło nas przechodzi babcia jednego chłopca z Daphne klasy. Mówię to Daphne:

Komentarze
Gość: , *.play-internet.pl
2016/03/12 21:42:01
brawo brawo daphni dziadkowie tez sa dumni
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/04/18 20:43:17
I to jest właśnie pozytywna motywacja :) Dzieci (tak jak i dorośli, hehe) uwielbiają pochwały, które dodają im skrzydeł.
web counter